ACK 3 – 3 Geçişli Düşük Isı Kazanları

İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ:

Tüm üretim, tasarımlar ve malzemeler hem Avrupa hem ulusal standartlarla uyumludur.

Tesisdeki üretim tamamen otomasyona dayalıdır. Bütün malzemeler CNC Plasma tarafından kesilir, borular iç ve dış kenarlar CNC Punching aletiyle delinir, bütün kaynaklar en ufak bir kaçağı bile engellemek için NC welding robotları tarafından yapılır.

YÜKSEK VERİMLİLİK

Büyük hacimli yanma odaları ve yüksek ısı transfer yüzeyleri sayesinde verimliliğini %96’ya (CE onaylı) kadar yükseltmiştir. Kazan gaz ve su taraflı dirençleri ve bekleme kayıpları minimuma indirilmiştir ve Avrupa NOx standartları bilgisayar destekli CAD tasarımlarıyla mükemmelleştirilmiştir.

Ürünlerimizin de üretim aşamasında doğaya zararlı hiçbir zararlı madde kullanılmamaktadır. Doğa dostu üretim politikamızın nedeni sadece süreci kontrol altına almak değil aynı zamanda bütün tedarikçilerimizin kendi ürünleri için de gerekli sertifikaları almalarını takip etmektir. Detaylar için tıklayın. Geniş yanma odası, yüzeylerin ısı transferlerinin en ideal şekilde yapılması sayesinde düşük derecelerde yakıtın tamamen yanmasını sağlar. Brülörün standartlara uygunluğu karbon monoksit, nitrojen oksit gibi zararlı gazların Avrupa standartlarının altında kalmasını sağlar. Bütün bu değerler AB onaylı labratuarlarda test edilmiş ve çevre kanunlarının sıkı olduğu Avrupa ülkelerinde kullanılma hakkına sahip olmuştur.

UZUN ÖMÜRLÜLÜK:

Isı genleşme noktalarındaki dayanıklı tasarımlar ve dengeler, kullanılan sertifikalı malzemeler, otomasyon kaynak metotları, Avrupa tasarım & üretim standartları sayesinde ürünlerimiz her zamankinden daha uzun ömürlü olmuştur.